NOVA GRAFİK

  • Kurumsal
  • Reklam
  • Tasarım
  • Sosyal Medya
  • 3d Mimari Çizim

Biz Kimiz ?

Dijital iletişim ajansı olarak novagrafik adıyla faaliyetlerimize başladığımız 2017 yılında, Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketleri ve global markaları ile birlikte yaptığımız başarılı çalışmalar sonucunda her geçen gün aynı tutku ve heyecanla referans işlerimizin sayısını hız kesmeden arttırmaya devam ediyoruz.

Milyonlarca kullanıcı tarafından ziyaret edilen web siteleri ve sosyal medya hesaplarının yönetiminden, dijital tasarım hizmetine, Marka danışmanlığına uzanan çevrimiçi ve çevrimdışı ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan yönetiyoruz.

Hem kendimize hem de sizlere farklı kurumsal tecrübeler yaşatma şansı bulduğumuz, her adımının arkasında gururla durduğumuz projelerimize bir yenisini eklemenin heyecanının ve sektöre kattığımız yeniliklerin bizde oluşturduğu motivasyon, yürüdüğümüz yoldaki en güçlü desteğimiz olduğunu söylemeliyiz.

En kısa zamanda novagrafik ailesinin vazgeçilmez üyeleri arasındaki yerinizi almanız dileğiyle…

140 +
Bitmiş
Projeler
105 +
Web
Tasarım
230 +
Mutlu
Müşteriler

Misyon ve Vizyon

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır.

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Neden Biz ?

Analiz ve Ölçümleme
Sektörünüz ile ilgili gerekli tüm reklam analizleri yapıyoruz. Rakip analizi, anahtar kelime analizi gibi yatırım getirinizi arttırmak için çalışma öncesi bilgi topluyoruz.
Tecrübe ve Uzmanlık
Yılların verdiği tecrübe, birikim ve yıllardır bu konuda farklı projelere imza atmış deneyimli ekibimiz ile size en iyisini sunuyoruz.
Hizmet Çeşitliliği
Basılı ve interaktif ihtiyaçlarınıza özel çözümler ve kampanyalar sunuyor, sosyal medyadan Google AdWords reklamlarınıza kadar tüm ihtyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.
Doğru Planlama
Yaptığımız araştırmalar ve analizler sayesinde uygulamaya geçiyor, işletmenizi rakiplerinizden ayıracak noktalara dikkat çekiyoruz.
Maliyet ve Zaman
Anlaşmamıdaki süreye özen göstererek belirtilen tarihte işlerimizi teslim edip, size hem zaman hemde kazanç sağlıyoruz.
İletişim

Hadi Çalışalım
Birlikte

Diyarbakır

    This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy

    İçerik korunuyor. Sağ tıklama işlevi devre dışı.